Egzamin ósmoklasisty

Pitagoras to nowoczesne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Warszawie, które powstało z myślą o uczniach potrzebujących dodatkowego wsparcia ze strony doświadczonych i przede wszystkim wykształconych nauczycieli. Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.
Z uwagi na to, że egzamin ósmoklasisty nie jest łatwy i wymaga odpowiedniego przygotowania, postanowiliśmy uwzględnić to w kursach, które oferujemy. W ten sposób w ofercie powstała nowa usługa – kursy dla ósmoklasistów. Zyskała popularność niemal od razu, a to dlatego, że opracowaliśmy ją w najdrobniejszych szczegółach. Proponujemy kursy dla uczniów klas ósmych z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Oferujemy przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty na czterech poziomach zaawansowania – zerowym, podstawowym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Już na samym początku przeprowadzamy test diagnostyczny, który pozwala nam przydzielić poszczególne osoby do odpowiednich grup.
Na stronie znajdziesz pełną ofertę naszych kursów, więc nie będziemy wypisywać co i za ile. Chcielibyśmy natomiast poinformować Cię o tym, jak możesz zacząć naukę w Pitagorasie. Wystarczy zrobić kilka podstawowych kroków. Zarejestruj się na naszej stronie, rozwiąż test diagnostyczny, wybierz termin zajęć, a następnie skorzystaj z lekcji próbnych. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.
Nasze kursy gwarantują, że egzamin ósmoklasisty zdasz zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. Kursy, które prowadzimy, gwarantują zarówno gruntowne, jak i efektywne przygotowanie do egzaminu. Organizujemy tak zwane kursy roczne, intensywne, last minute oraz feryjne. Sam wybierz te, które interesują Cię najbardziej.
W zakres każdego kursu wchodzą – teoria, ćwiczenia, zadania praktyczne i testy ósmoklasisty, praca z arkuszami egzaminacyjnymi, prace domowe, kartkówki oraz próbne egzaminy. Dzięki takiemu podejściu do wspólnej nauki możesz mieć pewność, że egzamin ósmoklasisty zdasz bez problemu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Centrum Kształcenia Pitagoras
Adres: ul. Długa 44/55
00-241 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 605 586 537
Strona internetowa:

Mapa dojazdu: