Wycena monet

Profesjonalnej wyceny monet może dokonać wyłącznie rzeczoznawca, który ma w tym doświadczenie i przede wszystkim dysponuje odpowiednią wiedzą. Okazuje się, że wycena monet wcale nie jest taka prosta, jak może się wydawać.
Dom Aukcyjny Ostoya, który prowadzimy, zatrudnia najlepszych specjalistów, mających wiedzę oraz doświadczenie, a do tego jeszcze kochających swoją pracę. Jeżeli więc przyniesiesz nam swoje monety, błyskawicznie dokonamy ich rzetelnej wyceny.
Ponadto opowiemy Ci o nich, bo doskonale orientujemy się w świecie monet. U nas możesz liczyć na profesjonalną obsługę, rzetelną wycenę, która z pewnością Cię zadowoli, gdyż żaden inny skup czy tego typu salon nie zaproponuje Ci lepszej. Dla nas wycena monet jest wyjątkowym zajęciem. Robimy to z pasją. Uwielbiamy monety!
Cieszymy się, gdy klient przynosi kolejne numizmaty i gdy chce też je nabyć. Właśnie dlatego do każdego zlecenia oraz do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że wycena monet zostanie przeprowadzona profesjonalnie, a nie dla własnego zysku. Jesteśmy rzetelnym partnerem i nigdy nie podchodzimy do sprawy szablonowo. Każda moneta jest przecież inna.
W związku z tym wycena monet wymaga precyzyjnego oka i wiedzy. Bez tego trudno ustalić cenę. Jeżeli masz ciekawe monety, chcesz je sprzedać albo po prostu dowiedzieć się, ile są warte, skontaktuj się z nami. Wycenimy monetę tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, a dodatkowo przedstawimy ci wszystkie, najważniejsze na jej temat informacje.
Oprócz numizmatyki zajmujemy się również sprzedażą różnorodnych dzieł sztuki oraz antyków. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko aukcje młodej sztuki, ale również dzieła malarstwa dawnego, dzieła z zakresu rzemiosła artystycznego, srebra, czy też zabytkowe militaria. Każdy koneser sztuki znajdzie w naszym domu aukcyjnym wyjątkowe oraz w pełni oryginalne przedmioty. Pełną ofertę odnajdziesz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya
Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8
01-522 Warszawa
mazowieckie
Telefon: (22) 839 24 06
Strona internetowa:

Mapa dojazdu: