Sztuczne trawy

Dlaczego sztuczne trawy cieszą się ostatnio coraz większą popularnością? W celu odpowiedzi na to pytanie, przedstawimy kilka faktów związanych z zakupem, montażem i użytkowaniem tego typu produktów. Wysokiej jakości sztuczną trawę Multigrass można docinać do niemal dowolnych kształtów, dzięki czemu mamy pewność, że będzie ona idealnie wkomponowana w przewidziane dla niej miejsce. Mogą to być: tarasy, balkony, altany, oranżerie, place zabaw, wnętrza biurowe i mieszkalne, boiska sportowe i miejsca rekreacji. Sztuczne trawy stosuje się coraz częściej również do aranżacji scenerii eventowych, jako zamiennik zwykłych dywanów czy na stoiskach targowych. Łatwe kształtowanie oraz prosty montaż, który wymaga jedynie taśmy dwustronnej (w przypadku powierzchni twardych) lub haków (w przypadku powierzchni utwardzonych) sprawiają, że ogranicza nas właściwie tylko wyobraźnia.
Trawę Multigrass można stosować zarówno w miejscach zacienionych, nasłonecznionych, jak i bez dostępu do światła. Wygląda ona idealnie przez cały rok, bez konieczności podlewania, koszenia i nawożenia. Charakteryzuje się również niezwykle dużą odpornością na wycieranie, odbarwienie oraz wypadanie.
Dzięki dopracowanej metodzie produkcji, nasze trawy do złudzenia przypominają te prawdziwe – są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Co ważne: trawy Multigrass są zgodne ze wszelkimi obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa, wolne od szkodliwych składników, co oznacza, że są bezpieczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
W celu zapewnienia naszym klientom możliwości optymalnego dopasowania wyglądu i struktury sztucznej trawy Multigrass do konkretnych wymagań, przygotowaliśmy trzy kolekcje: Basic, Comfort i Premium.
Zapraszamy na stronę www.multigrass.pl, gdzie dowiedzą się Państwo więcej na temat naszych produktów. Umieściliśmy tu także listę naszych partnerskich Punktów Sprzedaży. Znajdź najbliższy punkt i zamów naszą wyjątkową trawę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Multigrass
Adres: Całowanie 111B
05-480 Karczew
mazowieckie
Telefon: +48 22 778 19 00
Strona internetowa:

Mapa dojazdu: